Obecne czasy zmuszają zmusza do dbania o siebie nie tylko Panie. Również faceci coraz częściej łapią się za rozwiązania do tej pory poświęcone dziewczynom.
Siwe włosy- ukrywać czy farbować?
Ergo nie dziwi widok kolesia z maseczką na twarzy czy poddającego się innym zabiegom kosmetycznym.Spory odsetek panów korzysta z fachowej pomocy kosmetyczek co powinno nieśc nadzieję na zmianę.Jednak nadal zadbany pan kojarzy się w wielu kręgach ze zniewieścieniem (zupełnie krzywdząco). Panom także należy się niewielka ilość luksusu a i coraz większa ilośc dziewczyn oczekuje od swoich mężów wypielęgnowanych rąk czy stóp lub używania preparatów do twarzy.
zadbany mężczyzna
Odmienną sprawą jest to, że odpowiednio zadbana cera to konieczność wymuszona przez ogromne zanieczyszczenie środowiska. Nasza skóra jest wyeksponowana na wpływ szkodliwych składników dlatego pielęgnacja skóry to już nie tylko kwestia wyglądu, ale również dbania o zdrowie. Ponieważ mężczyzna w salonie kosmetycznym już tak nie zaskakuje zobaczmy które zabiegi poświęcone są facetom.Otóż podobne jak dziewczynom czyli: oczyszczanie twarzy, pielęgnacja dłoni i stóp. Maseczki, peelingi, zabiegi wyszczuplające.Z jakiego powodu mężczyźni z więszym zainteresowaniem chodzą do gabinetów kosmetycznych?
Skóra trądzikowa- jak się golić?
Ze względu na pracę jaką wykonują. Wygląd zewnętrzny, dodajmy, zadbany wygląd to ogromny plus w pracy niemal każdego handlowca, ale również dyrektora czy prezesa. Wszystkie zawody wymagające kontaktu z innymi ludźmi. W naszym serwisie przybliżamy tematykę zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Piszemy o depilacji, goleniu czy biostymulacji. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tematyka męskiej pielęgnacji nasz serwis jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.